Schedule

Perjantai 11.9.2020 aikataulu verryttelyryhmittäin

DEBYTANTIT tytöt, VO (29)

16:00 – 16:30Ryhmä 1Verryttely 5min
1. Elina JärvinenTapTL
2. Josefiina VapalahtiKoTa
3. Siri ErkomaaKeLS
4. Sara RantaKoovee
5. Alina MaarniRauTL
16:30 – 17:05Ryhmä 2verryttely 5min
6. Fanni HelasjokiKoovee
7. Minea KiskolaPorita
8. Sylvia VirtanenRauTL
9. Iida HakkarainenJyTLS
10. Doris KulmalaTRT
11. Kiira AlastaloKoTa
17:05 – 17:40Ryhmä 3verryttely 5min
12. Emma UusitaloTapTL
13. Peppiina SaarenkyläTapTL
14. Polina TitovaTRT
15. Aurora IhamäkiRauTL
16. Eveliina PogosovaTapTL
17. Emma JärvensivuUpTL
JÄÄDYTYS 17:40 – 18:00
18:00 – 18:35Ryhmä 4verryttely 5min
18. Venla HautalahtiTapTL
19. Ada LaurilaRauTL
20. Isla RautakoskiVTL
21. Sini AlkuTapTL
22. Olivia Kallio TRT
23. Saga JohanssonLTL
18:35 – 19:10Ryhmä 5verryttely 5min
24. Nita ArtimoTRT
25. Hilma PekkolaHeiTa
26. Hertta LehtonenTRT
27. Amalia SavolainenVTL
28. Hilppa HaikonenJyTLS
29. Olivia KrestyannikovaTapTL

Debytantit pojat, VO(5)

19:10 – 19:40Ryhmä 1verryttely 5min
1. Kosti SuutariRauTL
2. Benjamin ErikssonPTL
3. Kuura KönkköläHTK
4. Romulus PeltonenKeLS
5. Lauri Niinijärvi TRT

Lauantain lähtölistat Starting order -sivulla!

la 12.9.2020 klo 9:30 – 13:40 SM-noviisit tytöt (41), lyhytohjelma
la 12.9.2020 klo 13:40 – 14:05 SM-noviisit pojat (4), lyhytohjelma
la 12.9.2020 klo 15:00 – 16:25 SM-Juniorit tytöt (12), lyhytohjelma
la 12.9.2020 klo 16:45 – 17:20 SM-Juniorit pojat (6), lyhytohjelma
la 12.9.2020 klo 17:20 – 17:45 SM-Seniorit miehet (4), lyhytohjelma
la 12.9.2020 klo 17:45 – 18:00 SM-Seniorit naiset (2), lyhytohjelma


su 13.9.2020 klo 9:30 – 14:30 SM-noviisit tytöt (41), vapaaohjelma
su 13.9.2020 klo 15:15 – 15:40 SM-noviisit pojat (4), vapaaohjelma
su 13.9.2020 klo 15:40 – 17:15 SM-Juniorit tytöt (12), vapaaohjelma
su 13.9.2020 klo 17:45 – 18:25 SM-Juniorit pojat (6), vapaaohjelma
su 13.9.2020 klo 18:25 – 18:50 SM-Seniorit naiset (2), vapaaohjelma
su 13.9.2020 klo 18:50 – 19:15 SM-Seniorit miehet (4), vapaaohjelma